Jarní prázdniny na Valašsku


24.1.2022

Lámete si hlavu nad tím, kam vyrazit na jarní prázdniny? Vyzkoušejte pohádkovou zimu na Valašsku a přijeďte k nám na Penzion Čertovy skály v Lidečku!!

 

Procházka zasněženými kopci místní malebné přírody, zábava a porce adrenalinu na běžkách a saních, výlet na Čertovy, Lačnovské či Pulčínské skály, prohlídka barevných ledopádů v přírodní rezervaci Pulčín-Hradisko, či návštěva dřevěného mechanického betléma v obci Horní Lideč – to vše a mnohem více můžete zažít v okolí Lidečka…

Tak proč nespojit příjemné s užitečným a neubytovat se v našich krásných, prostorných a moderně zařízených pokojích s vlastní koupelnou, televizí, minibarem, signálem Wi-Fi či klimatizací?

Penzion Čertovy skály však není jen o krásném a pohodlném ubytování. Postaráme se i o Váš hladový žaludek či rozbolavělé a unavené tělo. V penzionu totiž provozujeme vlastní restauraci, ve které si můžete vychutnat v podstatě cokoli – od tradiční české kuchyně až po modernu. Stejně tak pro kompletnost služeb a k Vaší spokojenosti můžete zavítat k nám do wellness a dopřát si trochu odpočinku ve vířivé vaně Whirlpool nebo v jedné z našich saun (finská sauna a parní bylinková sauna), po kterých samozřejmě následuje ochlazovací bazének či sprchy a relaxační zóna s drobným občerstvením. Mimo to jsme taktéž spojili síly s šikovnou masérkou, paní Matochovou, a vy si tak můžete odpočinek užít naplno. Více informací k wellness naleznete zde.

 

Tak neváhejte a rezervujte si pobyt už teď.

 

Aktuality a akce

Zobrazit všechy aktuality