SVATOMARTINSKÉ menu


1.11.2021

Ať už letos Martin na bílém koni přijede nebo ne, u nás se svatomartinského menu dočkáte určitě!!

 

Svatomartinské hody jsou tradicí, která je v naší historii pevně zakořeněná. Je to součást naší bohaté kultury, kdy můžeme oslavit ukončení zemědělského roku, pomalu se připravit na adventní půst, ochutnat první letošní víno, nebo se prostě jen tak sejít s našimi nejbližšími a společně si nad sklenkou vína a husí pečínkou popovídat.

Abyste si však tyto hody mohli dostatečně užít a vyhnuli se stresujícím přípravám, rozhodli jsme se Vám je trochu usnadnit a připravit hostinu za Vás 😉

V termínu od čtvrtka 11.11.2021 do neděle 14.11.2021 tak můžete zajít k nám a pochutnat si na čtyřchodovém svatomartinském menu, které si pro Vás naši šéfkuchaři připravili. POZOR, menu je nutné si zarezervovat předem na telefonním čísle +420 732 595 380. Kromě menu pro jednotlivce přijímáme i skupinové rezervace na celou husu (6-8 osob), kdy Vám náš šéfkuchař naservíruje tuto pochoutku v restauraci přímo u Vašeho stolu.

 

A abychom neopomněli naše místní příznivce z řad neočkovaných proti Covid-19, dovezeme Vám hostinu až k Vám domů (v okolí 10 km od Lidečka)*.

 

Na naši nabídku svatomartinského menu můžete mrknout zde.

 

 

* platí pouze při rezervaci celé husy

Aktuality a akce

Zobrazit všechy aktuality