VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ


19.7.2022

Festival Vizovické Trnkobraní je jednou z největších hudebních událostí letní festivalové sezóny. Vizovické trnkobraní se v roce 2022 uskuteční v termínu 19. – 20. srpna přímo v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích.

A proto Vám nabízíme přespání u nás v penzionu u Čertových skal! Kde Vám zajistíme odpočinek a krásný výhled na čertovy skály. Ujišťujeme Vás, že od nás do Vizovic to není daleko! Pouze 20km!

V ceně našeho moderního ubytování jsou bohaté, výtečné snídaně všech chutí, od sladkého až po slané. Těšit se můžete na domácí bábovky, smažené skořicové uzle, tvarohové, makové a povidlové domácí koláčky, Honzovy buchty a spoustu dalšího!

Pokud nejste zrovna milovníci sladkého, můžete si u nás pochutnat na různých druzích domácích pomazánek, čerstvém pečivu, které denně odebíráme z pekárny Střelná, samozřejmostí jsou dále míchaná vejce, chléb ve vajíčku, mini párečky, opečená slaninka a velké množství zeleniny a ovoce!

V neposlední řadě Vás ohromíme naší pravou Valašskou kuchyní, nabídkou denního menu, našimi vyhlášenými Burgery a JUMBO pizzou o rozměru 60 cm!

Pokud byste byli už moc vyčerpaní, můžete u nás využít wellness, kde na Vás bude čekat vyhřátá vířivka, která Vám promasíruje celé tělo, parní bylinková sauna, finská sauna a odpočinout si můžete v naší odpočinkové místnosti, kde Vám zapneme relaxační hudbu a vy už si jen užíváte.

Pokoje si můžete rezervovat na tel. čísle 732 595 380, nebo přes naše webové stránky.

Aktuality a akce

Zobrazit všechy aktuality