Kariéra

Do našeho týmu hledáme nové parťáky, které baví práce v gastronomii. Ať už v kuchyni, v restauraci nebo na recepci. Aktuálně hledáme pozice níže uvedené, ale přivítáme i nové tváře. Pokud máš zájem tvořit tým s gastro profesionály nebo tě zajímá jiná práce v penzionu – ozvi se nám!

V případě zájmu zasílejte životopisy na:  provozni@penzioncertovyskaly.cz

S dotazy a pro více informací volejte paní provozní:  Jana Křížová, mob: +420 605 595 991

Kuchař / Kuchařka

Požadujeme

  • vyučení v oboru
  • praxi v gastronomii
  • kreativitu a chuť zkoušet nové trendy
  • chuť pracovat, učit se novým věcem a mít týmového ducha
  • profesionální jednání

Náplň práce

  • příprava denního a stálého menu
  • tvorba rautů pro oslavy / firemní klienty apod.
  • tvorba snídaní pro hosty a oslavy
  • podílení se na tvorbě jídelníčku

Nabízíme

  • práci v novém, hezkém a čistém prostředí
  • kuchyň vybavenou nejmodernějšími technologiemi
  • turnusové směny ( krátký , dlouhý týden )
  • individuální přístup a možnost rozvoje ( kurzy, školení )
  • pracovní benefity ( wellness, stravování )

Servírka / Číšník

Požadujeme

  • praxe výhodou (není podmínkou)
  • příjemné, milé a vstřícné vystupování
  • ochotu učit se a zlepšovat
  • profesionální jednání a schopnost pracovat v týmu

Náplň práce

  • obsluha hostů v nastaveném standardu
  • servírování jídel a nápojů
  • kasírování v moderním programu
  • péče o prostředí v restauraci

Nabízíme

Aktuality a akce

Zobrazit všechy aktuality