Wellness

Po celodenní túře nebo v deštivém dni si určitě zasloužíte relax v naší Wellness zóně. Odpočívat můžete ve finské sauně, parní nebo solné sauně, či jen tak zaplout do vyhřátých bublinek naší vířivky.

„Stačí jen zavřít oči, přičichnout k vůni éterických olejů, ztišit se a odpočívat.“

Finská sauna

Návštěva finské sauny prospívá nejen fyzickému, ale i psychickému zdraví. Je výborným pomocníkem při regeneraci po fyzické zátěži, uvolňuje přetížené klouby i svaly, prospívá Vašim dýchacím cestám, prohřeje pokožku a podpoří imunitu.

O ideální saunovací teplotě se vedou neustálé diskuze. My po rozhovoru s našimi finskými přáteli jsme spíše příznivci teploty 85-90 °C. Pokud toužíte po „hot“ zážitku, můžeme Vám vytopit saunu na 100 °C. Vlhkost vzduchu se pohybuje mezi 10-20 %, tu Vám však může náš personál upravit poléváním rozžhavených kamenů. Pro ochlazení je Vám k dispozici bazének. Následně doporučujeme odpočinek a vychlazení na lehátku v klidné zóně, kde se můžete občerstvit vodou či ovocem. Proces zahřívání – ochlazování doporučujeme absolvovat dvakrát, popřípadě až třikrát.

Bylinková parní sauna

Pokud budou Vaše kroky směřovat do bylinkové parní sauny, můžete se kromě toho těšit i na smyslnou aromaterapii. Pro účely parní sauny totiž využíváme výhradně éterické oleje.  Parní sauna je díky téměř 100% vlhkosti ideální pro dýchací cesty, podporuje kardiovaskulární systém, ulevuje od migrén a detoxikuje organismus. Doporučená doba pobytu je 30 minut.

Solná parní sauna

Naše parní sauna je jedinečná v tom, že se v ní mohou střídat účinky bylinkové parní sauny s účinky sauny solné. Po předchozí domluvě je možné spustit solnou parní saunu namísto bylinkové.

Solná sauna přispívá k léčbě dýchacích a kožních potíží, zvyšují obranyschopnost organismu a detoxikuje tělo i mysl. Vyznačuje se vlhkostí vzduchu 60-70 % a stejně jako u bylinkové parní sauny doporučujeme pobyt max. 30 minut.

Whirlpool

Naše vířivka nabízí hřejivou vodu o teplotě 37 °C s vířivými proudy. Kombinace teplé vody a bublinek snižuje negativní účinky stresu a výrazně napomáhá ke zvyšování duševní pohody. Hydromasáž zlepšuje krevní oběh, okysličuje organismus, zmírňuje napětí svalů a odbourává stres. Tato procedura hýčká Vaše tělo i mysl.

Rozpusťte Váš stres a únavu v bublinkách naší vířivé vany.

Relaxační zóna

Mezi jednotlivými procedurami doporučujeme odpočívat. Můžete se pohodlně uvelebit na našich lehátkách, nabídnout si čistou vodu nebo malé občerstvení v podobě čerstvého ovoce.

Pokud byste vyžadovali ručníkový servis, nebojte se obrátit na naši recepci v 1. patře.

Konzumace vlastních pokrmů a nápojů není z hygienických ani bezpečnostních důvodů povolena.

Otevírací doba

Otevírací doba  11:00 – 19:00 (vždy předem telefonicky domluvit)
Vstup děti do 8 let není povolen.
Vstup dětí od 8 do 15 let je možný pouze v doprovodu dospělé osoby.

Ceník wellness

Ubytovaní hosté 500 Kč / 2h pro 1 osobu (vč. ručníků, župan na vyžádání)

Pouze po předchozí telefonické domluvě.

Vstup z veřejnosti 550 Kč / 2h pro 1 osobu (bez ručníkového servisu)
Pouze po předchozí telefonické domluvě.
Privátní wellness pro dva 1600Kč / 2h pro 2 osoby včetně ručníků, župan dle ceníku
Privátní wellness pro skupinu dle počtu osob
Ručníkový servis osuška 20Kč
župan  50Kč
Přezůvky zdarma při vstupu do Wellness
Wellness je potřeba rezervovat min. 2 h předem na tel. +420 732 595 380.

Návštěvníci jsou povinni se řídit provozním řádem.

Masáže

Pro dokonalý odpočinek a uvolnění svalů i stresu můžete využít masážní terapii. O rozmazlování Vašeho těla se postará paní Marie Matochová a to hned několika procedurami.

 

Klasická (švédská) masáž

Masáž, která uvolňuje celé tělo a odstraňuje únavu a zatuhlost svalů.

Sportovní masáž

Masáž vycházející z klasické masáže, využívající techniky zaměřené na práci s konkrétními svaly. Tento druh masáže je vyhledávaný hlavně sportovci a fyzicky vytíženými osobami.

Holistická (celostní) masáž

Masáž kombinující několik technik, přizpůsobená individuálním potřebám a přáním klienta. Tato masáž má hluboké léčebné účinky jak na úrovni fyzické, mentální, tak i duchovní.

Masáž lávovými kameny

Masáž prováděná nahřátými lávovými kameny je velmi příjemná a umožňuje hlubokou relaxaci celého těla.

Shiatsu

Shiatsu je japonská masážní technika, kombinující prvky tradiční čínské medicíny, akupresury, protahovacích cviků a tlaku prstů nebo dlaní. Díky Shiatsu se tělo regeneruje a harmonizuje nenásilnou formou. Tato masáž se provádí přes oblečení.

Reiki

Reiki je jemná forma léčebné energetické masáže přikládání rukou. Je velmi efektivní pro osoby trpící stresem a úzkostmi. Stejné jako Siatsu je prováděna přes oblečení.

 

Ceník masážních terapií

Klasická, sportovní, holistická masáž 30 min/350 Kč

60 min/600 Kč

90 min/850 Kč

Masáž lávovými kameny 30 min/400 Kč

60 min/700 Kč

90 min/950 Kč

Shiatsu 60 min/650 Kč

90 min/800 Kč

Reiki 30 min/400 Kč

60 min/600 Kč

90 min/800 Kč

Masáže je nutné objednat předem na tel. +420 731 890 391. V Červenci a Srpnu 2023 masérka čerpá dovolenou. Bude se na Vás těšit v Září 2023.

„Soustředit se jen na sebe a svou mysl.“

Aktuality a akce

Zobrazit všechy aktuality