Wellness

Po celodenní túře nebo v deštivém dni si určitě zasloužíte relax v naší wellness zóně. Odpočívat můžete ve finské sauně, parní nebo solné sauně, či jen tak zaplout do vyhřátých bublinek naší vířivky.

„Stačí jen zavřít oči, přičichnout k vůni éterických olejů, ztišit se a odpočívat.“

Finská sauna

Návštěva finské sauny prospívá nejen fyzickému, ale i psychickému zdraví. Je výborným pomocníkem při regeneraci po fyzické zátěži, uvolňuje přetížené klouby i svaly, prospívá Vašim dýchacím cestám, prohřeje pokožku a podpoří imunitu.

O ideální saunovací teplotě se vedou neustálé diskuze. My po rozhovoru s našimi finskými přáteli jsme spíše příznivci teploty 85-90 °C. Pokud toužíte po „hot“ zážitku, můžeme Vám vytopit saunu na 100 °C. Vlhkost vzduchu se pohybuje mezi 10-20 %, tu ovšem můžete snadno sami ovlivnit poléváním rozžhavených horkých kamenů. Pro ochlazení je Vám k dispozici bazének. Následně doporučujeme odpočinek a vychlazení na lehátku v klidné zóně, kde se můžete občerstvit vodou či ovocem. Proces zahřívání – ochlazování doporučujeme absolvovat dvakrát, popřípadě až třikrát.

Bylinková parní sauna

Pokud budou Vaše kroky směřovat do bylinkové parní sauny, můžete se kromě toho těšit i na smyslnou aromaterapii. Pro účely parní sauny totiž využíváme výhradně éterické oleje.  Parní sauna je díky téměř 100% vlhkosti ideální pro dýchací cesty, podporuje kardiovaskulární systém, ulevuje od migrén a detoxikuje organismus. Doporučená doba pobytu je 30 minut.

Solná parní sauna

Naše parní sauna je jedinečná v tom, že se v ní mohou střídat účinky bylinkové parní sauny s účinky sauny solné. Po předchozí domluvě je možné spustit solnou parní saunu namísto bylinkové.

Solná sauna přispívá k léčbě dýchacích a kožních potíží, zvyšují obranyschopnost organismu a detoxikuje tělo i mysl. Vyznačuje se vlhkostí vzduchu 60-70 % a stejně jako u bylinkové parní sauny doporučujeme pobyt max. 30 minut.

Whirpool

Naše vířivka nabízí hřejivou vodu o teplotě 37 °C s vířivými proudy. Kombinace teplé vody a bublinek snižuje negativní účinky stresu a výrazně napomáhá ke zvyšování duševní pohody. Hydromasáž zlepšuje krevní oběh, okysličuje organismus, zmírňuje napětí svalů a odbourává stres. Tato procedura hýčká vaše tělo i mysl

Rozpusťte váš stres a únavu v bublinkách naší vířivé vany.

Relaxační zóna

Mezi jednotlivými procedurami doporučujeme odpočívat. Můžete se pohodlně uvelebit na našich lehátkách, nabídnout si čistou vodu nebo malé občerstvení v podobě čerstvého ovoce.

Pokud byste vyžadovali ručníkový servis, nebojte se obrátit na naši recepci v 1. patře.

Konzumace vlastních pokrmů a nápojů není z hygienických ani bezpečnostních důvodů povolena.

Otevírací doba

Otevírací doba  14:00 – 21:00
Vstup děti do 8 let není povolen.
Vstup dětí od 12 do 15 let je možný pouze v doprovodu dospělé osoby.

Ceník

Ubytovaní hosté 350 Kč / 2h (+ 15 minut) pro 1 osobu
Vstup z veřejnosti 450 Kč / 2h (+ 15 minut) pro 1 osobu
Pouze po předchozí telefonické domluvě.
Privátní wellness pro dva 1350Kč / 2h (+ 15 minut) pro 2 osoby
Privátní wellness pro skupinu
Ručníkový servis ručník 20Kč
župan 50Kč
Přezůvky zdarma při vstupu do wellness
Wellness je potřeba rezervovat min. 2 h předem na tel. +420 732 595 380.

Návštěvníci jsou povinni se řídit provozním řádem.

„Soustředit se jen na sebe a svou mysl.“

Aktuality a akce

Zobrazit všechy aktuality